GTA 4 Arabaya Kadın Nasıl Atılır?

GTA 4 arabaya kadın atma konumuza hoş geldiniz. Arkadaşlar konuya başlamadan önce bir kaç bilgi vermek istiyorum. Bu bir hile yada şifre değildir. Arabaya kadın atmak için mod indirmeniz de gerekmez. Çünkü bu bir mod da değildir. Bazılarınıza bu açıklamalar saçma gelebilir ancak sorular böyle geldiği için yazmak istedim.

GTA 4 Arabaya Kız Nasıl Atılır?

Güzel, kaza yapılmamış bir arabaya sahip olmanız lazım. Ardından belli başlı sokaklar ve mahalleler var, oralarda ki yerleri mesken tutan kızları göreceksiniz zaten. Daha sonra arabaya yaklaşmanız yeterlidir, onlar zaten kendiliğinden arabaya bineceklerdir. Ardından kız sizden sakin, tenha bir yere gitmenizi istiyor, yoksa işleme başlamıyor ? Yeşilliklerin olduğu bir yere, yada bir dağa veya sahile doğru sakin bir yerde durduktan sonra size bir servis açıyor.

Eğer bu anlatım yeterli olmadıysa aşağıdaki videoya göz atarak, GTA 4 oyununda arabaya nasıl kız alınacağını öğrenebilirsiniz. İki adet video koyuyorum çünkü bazen videolar siliniyor veya çalışmıyor, tekini yedek olarak tutuyorum. Eğer iki videoda çalışmıyorsa yorum yazarak bildirmeniz halinde düzeltebilirim.

GTA 4 Arabaya Kadın Atma

Arkadaşlar videoda gördüğünüz gibi kızı bulduktan sonra gerisi kolay, buradaki zor kısım arabaya alacağınız kızı bulmak. Daha sonra kızı sakin, tenha insanların olmadığı boş bir yere götürmeniz gerekiyor. Ayrıca kız arabadayken arabayı çok hızlı kullanmayın, belirli bir hız limitini geçmeyin. Kız araba durduğunda arabadan inebilir.

GTA 4 arabaya kız alma konumuz burada bitti. Konu hakkında bir sorunuz veya söylemek istediğiniz bir şey varsa yorum yazmanız yeterlidir. Ayrıca aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer GTA 4 konularına göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son güncelleme tarihi: 22.4.2018


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir