GTA 5 Arabaya Kadın Nasıl Atılır?

GTA 5 arabaya kadın atma konumuza hoş geldiniz. Arkadaşlar konuya başlamadan önce bir kaç bilgi vermek istiyorum. Bu bir hile yada şifre değildir. Arabaya kadın atmak için mod indirmeniz de gerekmez. Çünkü bu bir mod da değildir. Bazılarınıza bu açıklamalar saçma gelebilir ancak sorular böyle geldiği için yazmak istedim.

GTA 5 Arabaya Kız Nasıl Atılır?

Yani GTA 5 oyununda arabaya kadın almak için yapmanız gerekenler çok basittir. Güzel kaza yapılmamış bir arabaya sahip olmanız lazım. Ardından belli başlı sokaklar ve mahalleler var, oralarda ki yerleri mesken tutan kızları göreceksiniz zaten. Daha sonra arabaya yaklaşmanız yeterlidir, onlar zaten kendiliğinden arabaya bineceklerdir. Ardından kız sizden sakin, tenha bir yere gitmenizi istiyor, yoksa işleme başlamıyor 🙂 Yeşilliklerin olduğu bir yere, yada bir dağa veya sahile doğru sakin bir yerde durduktan sonra size bir servis açıyor. Daha sonra o menüden istediğiniz işlemi seçiyorsunuz, bu kadar basit. Arkadaşlar eğer yaşınız küçükse bence hiç merak etmeyin, gerçekten gelişiminizi kötü yönde etkileyebilir.

Eğer bu anlatım yeterli olmadıysa aşağıdaki videoya göz atarak, GTA 5 oyununda arabaya nasıl kız alınacağını öğrenebilirsiniz. İki adet video koyuyorum çünkü bazen videolar siliniyor veya çalışmıyor, tekini yedek olarak tutuyorum. Eğer iki videoda çalışmıyorsa yorum yazarak bildirmeniz halinde düzeltebilirim.

GTA 5 Arabaya Kadın Atma 1#

GTA 5 Arabaya Kadın Atma 2#

Video da gördüğünüz sokaktan başka iki sokak daha var bu tür kızları bulabileceğiniz. Ancak bu sokakları nasıl bulursunuz bilmiyorum, oyuna hakim olanlar eliyle koymuş gibi bulacaklardır gerçi, benim bildiklerimin dışında başka sokaklarda olabilir. Arkadaşlar işlemleri başlattıktan sonra hemen istediğiniz an çıkış yapamıyorsunuz, işlemin bitmesini beklemek zorundasınız.

GTA 5 arabaya kadın nasıl atılır konumuz burada bitti. Eğer konu hakkında kafanıza takılan bir şey veya sormak istediğiniz bir konu varsa yorum yazmanız yeterlidir. Aşağıdan ilginizi çekebilecek diğer GTA 5 konularına göz atabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Son güncelleme tarihi: 17.4.2018


Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir